28/03/2024
18 травня нагородили найрозумніших у громаді школярів. Учні завдяки праці та інтелекту отримуватимуть стипендії Червоноградської міської ради
Цвіт Червонограда
18 травня нагородили найрозумніших у громаді школярів. Учні завдяки праці та інтелекту отримуватимуть стипендії Червоноградська міська рада .
Це призери предметних олімпіад Всеукраїнського етапу:
Зубрицька Богдана – учениця 10 класу Острівського НВК «Загальноосвітня школа – дитячий садок», І місце обласного етапу та ІІІ місце всеукраїнського етапу олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце обласного етапу олімпіади з історії
Вчителі: Смеречанська Оксана Юліанівна, Жолобович Ірина Михайлівна
Лазар Юлія – учениця 9 класу Червоноградського ліцею, І місце обласного етапу та ІІІ місце всеукраїнського етапу олімпіади з біології, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з географії, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з німецької мови
Вчителі: Таран Галина Йосипівна, Півчук Тетяна Петрівна, Захарко Надія Юхимівна
Рубаха Софія – учениця 9 класу Червоноградського ліцею, І місце обласного етапу та ІІІ місце всеукраїнського етапу олімпіади з біології
Вчитель: Таран Галина Йосипівна
Переможці обласного етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт:
Динько Дмитро – учень 11 класу Червоноградського ліцею, І місце обласного етапу олімпіади з правознавства
Вчитель: Олексович Ігор Богданович
Майдюк Юлія – учениця 11 класу Червоноградського ліцею, ІІ місце обласного етапу олімпіади з біології
Вчитель: Таран Галина Йосипівна
Брода Петро – учень 11 класу Червоноградського ліцею, ІІ місце обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій
Вчитель: Дудик Ольга Володимирівна
Гомонко Наталія – учениця 11 класу Червоноградського ліцею, ІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії
Вчитель Коляда Олена Богданівна
Клепак Анна – учениця 11 класу Острівського НВК «Загальноосвітня школа – дитячий садок», ІІ місце обласного етапу олімпіади з української мови та літератури
Вчитель: Смеречанська Оксана Юліанівна
Жируха Андрій – учень 11 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з хімії
Вчитель: Лотоцька Наталія Володимирівна
Волоско Анастасія – учениця 11 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з хімії
Вчитель: Лотоцька Наталія Володимирівна
Шелеп Андрій – учень 11 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з астрономії
Вчитель: Робур Діана Володимирівна
Воєвода Аліна – учениця 11 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
Вчитель: Клепак Наталія Осипівна
Захарко Уляна – учениця 11 класу Червоноградський ліцей, ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
Вчитель: Клепак Наталія Осипівна
Кудла Маркіян – учень 8 класу Гімназії № 4, ІІ місце обласного етапу олімпіади з хімії
Вчитель: Снігур Мирослава Василівна
Павлів Максим – учень 8 класу Гімназії № 12, ІІ місце обласного етапу олімпіади з географії
Вчитель: Мельник Ірина Мар’янівна
Ревуцький Матвій – учень 8 класу Гімназії № 12, ІІ місце обласного етапу олімпіади з історії
Вчитель: Кашицька Наталія Йосипівна
Каламай Давид – учень 8 класу Гімназії № 12, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з біології
Вчитель: Романчук Марія Іванівна
Козакевич Діана – учениця 8 класу Гімназії № 12, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з християнської етики
Вчитель: Галабурда Оксана Володимирівна
Дищенко Олександр – учень 8 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з математики
Вчитель: Устенко Надія Андріївна
Сорока Вікторія – учениця 8 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з фізики
Вчитель: Робур Діана Володимирівна
Хоружа Ангеліна – учениця 8 класу Сілецької загальноосвітньої школи ім. Івана Климіва-Легенди, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з української мови та літератури
Вчитель: Когут Наталія Ярославівна
Рогатинський Юрій – учень 9 класу Гімназії № 3, І місце обласного етапу олімпіади з трудового навчання, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з історії
Вчителі: Кутковський Мирон Васильович, Рогатинська Мирослава Іванівна
Десятник Анастасія – учениця 9 класу Гімназії № 3, ІІ місце обласного етапу олімпіади з правознавства, ІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з правознавства
Вчитель: Терзалова Анастасія Сергіївна
Гетьманчук Анастасія – учениця 9 класу Гірницької гімназії, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з української мови та літератури
Вчитель: Шаловило Олена Федорівна
Демчина Анастасія – учениця 9 класу Гімназії № 12, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з німецької мови, ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з української літератури
Вчителі: Лех Ольга Михайлівна, Малицька Ольга Володимирівна
Чемерис Вікторія – учениця 9 класу Гімназія № 12, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з фізики
Вчитель: Мартинюк Людмила Олександрівна
Батюк Тарас – учень 9 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з математики
Вчитель: Левус Олександра Іванівна
Карпів Станіслав – учень 9 класу Сілецької загальноосвітньої школи ім. Івана Климіва-Легенди, ІІ місце обласного етапу олімпіад з історії та хімії
Вчителі: Дячишин Любов Степанівна, Кузьмин Галина Петрівна
Побережник Віра – учениця 9 класу Сілецької загальноосвітньої школа ім. Івана Климіва-Легенди, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій
Вчитель: Шийка Олена Іванівна
Грубер Вероніка – учениця 10 класу Соснівського НВК № 13, ІІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
Вчитель: Сінкіна Катерина Володимирівна
Йосифов Данило – учень 10 класу Соснівського НВК № 13, ІІ місце обласного етапу олімпіади з географії, ІІ місце обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
Вчителі: Катарина Ірина Михайлівна, Сінкіна Катерина Володимирівна
Купецький Юрій – учень 10 класу Соснівського НВК № 13, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій
Вчитель: Сямук Ірина Орестівна
Грицак Михайло – учень 10 класу Червоноградського ліцею, І місце обласного етапу олімпіади з англійської мови
Вчитель: Скубаковська Наталія Ігорівна
Юристовська Ярина – учениця 10 класу Червоноградського ліцею, І місце обласного етапу олімпіади з правознавства
Вчитель: Олексович Ігор Богданович
Беркита Матвій – учень 10 класу Червоноградського ліцею, ІІ місце ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики
Вчитель: Онишкевич Лора Петрівна
Клепак Софія – учениця 10 класу Червоноградського ліцею, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з хімії
Вчитель: Лотоцька Наталія Володимирівна
Боянецька Василина – учениця 10 класу Сілецької загальноосвітньої школи ім. Івана Климіва-Легенди, ІІІ місце обласного етапу олімпіади з християнської етики
Вчитель: Стебівка Наталія Василівна
Переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
Алешко Аміна – учениця 3 класу Початкової школи № 11, І місце обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Вчитель: Гануляк Галина Степанівна
Переможці обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
Сковрон Марта – учениця 11 класу Сілецької загальноосвітня школа ім. Івана Климіва-Легенди, ІІ місце обласного етапу
Вчитель: Затхей Ольга Богданівна
Мельник Софія – учениця 5 класу Гірницької гімназії, ІІІ місце обласного етапу
Вчитель: Остапчук Антоніна Іванівна
Горська Анна – учениця 10 класу Червоноградського ліцею, ІІ місце обласного етапу
Вчитель: Папаєвич Оксана Григорівна.
Новини
Степан Хмара – Почесний громадянин нашої громади
Сьогодні, 26 березня, на сесії міської ради звання «Почесний громадянин Червоноградської міської територіально...
ДетальнішеРідні Героїв отримали нагороди
На сесії міської ради ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручили рідним Андрія Голиша, Сергія Коціка...
ДетальнішеМаленькі танцюристи підкорили сцену в Буковелі
23 березня колективи Зразкового хореографічного ансамблю «Рушничок», отримали найвищі нагороди.
ДетальнішеОрдени «За мужність» вручили рідним захисників з Червонограда
Вшанували одинадцятьох нацгвардійців, які загинули під час виконання бойових завдань на фронті.
ДетальнішеДе на Червоноградщині виявили нові осередки крокусів
Три нові осередки рідкісних квітів виявили нещодавно лісівники у Червоноградському районі неподалік від сіл Во...
ДетальнішеДачні перевезення стартують через 3 тижні
З 12 квітня розпочинають курсувати автобуси на дачі в районі шахт «Відродження» та «Лісова». Регулярні спеціал...
ДетальнішеБезплатно продавати на ринку у Червонограді - до Великодніх свят
Йдеться про місця на ринку «Левада», що неподалік залізниці. Право торгувати безоплатно надають пенсіонерам за...
ДетальнішеЧервоноградські плавці завоювали комплекти нагород Спеціальної Олімпіади
16 березня у Червоноградській в ДЮСШ №2 відбувся Відкритий Регіональний турнір Львівської області Спеціальної ...
Детальніше"Золото" українських воїнів: команда, в складі якої червоноградець Юрій Брель, здобула перемогу у грі в волейбол сидячи
Змагання Повітряних Сил США, які стартували в Лас-Вегасі, розпочались тріумфом українських військових та ветер...
Детальніше